Dodáváme kvalitu, která přesvědčuje

Dodáváme kvalitu, která přesvědčuje

 

„Stavební firma ALDAST působí na českém trhu už více než dvacet. Za tuto dobu jsme se etablovali mezi přední stavební společnosti v Jihočeském kraji. Naším hlavním cílem je poskytovat především kvalitní služby. Toho se snažíme dosáhnout pomocí systému řízení kvality a podnikové politiky jakosti.
 
Díky dlouholetým zkušenostem víme, jak těžké je udržet si stálé zákazníky. Proto se stále snažíme zlepšovat své služby tak, abychom investorům poskytly ty nejkvalitnější služby. Toho chceme dosáhnout pomocí kontinuálního technologického a personálního rozvoje.
 
Naši vedoucí pracovníci motivují zaměstnance k osobnímu rozvoji a získávání dalších kvalifikací, neboť i ve stavebnictví se technologické prostředí velmi rychle mění. Osobní odpovědnost je hlavním prvkem naší personální politiky.
 
Nezapomínáme ani na životní prostředí. Pomocí optimalizačního řízení procesů ve firmě se snažíme co nejefektivněji využívat zdroje a tím odpovědně přistupovat k životnímu prostředí. Samozřejmostí je dodržování platných norem a zákonů.
 
Za společnost ALDAST s. r. o.
 
Jiří Podskalský
jednatel
ALDAST spol. s r.o., Heydukova 152, 386 01 Strakonice, aldast@aldast.cz